Lemurský prastarý krystal

Vyprodáno

Pravěký lemurský křišťál plný klidu, který příchází šířit a předávat své Vědění a důležitá poselství, zpívat posvátný tón STVOŘENÍ a vývoje.

Je to jako pravěká bytost plný úcty, která informačně nese vývoj celého hvězdného systému. Nikam nespěchá, neboť mnohé zažila a ví, že o vše je postráno a vše je vedeno, mnoho toho vykonala a pomohla na mnohých cestách silných duších.

Vibrace hluboké Moudrosti a Předání, které se dotýkají v tuto chvíli srdce majitele, které utišuje, otevírá a léčí. Jako znovu objevený a zapomenutý poklad, když se srdce chvěje, že jej právě našel a objevil, neboť i on je připraven Rozšířit své Vědomí a vlít do sebe informace, jenže mohou změnit pohledy i lidské životy, životy Hvězdné duše, Zdrojové duše.

Nenápadný lemurský krystal propojený se Zemskou rovnou, hmotnou sférou, fyzickým tělem v propojení s kosmickou hvězdou a rovnováhou života. Přichází pro ty, jenž jsou schopni číst mezi řádky, jenž nedávají jen na vzhled a krásu krystalu, ale skutečnou hloubku a moudrost, kterou nenápadná bytost může nést... jako stařešina plný úcty, se kterým je radost poslouchat příběhy vesmírných Cest. 


2 200,00 Kč
Please select variants first