Lepidolit motýlí kámen

Vyprodáno

Nádherný lepidolit, který připomíná motýlí křídla. 

Je to kámen z Mozambiku, krystal který nám předává jemnost, něhu, citlivost a krásu. Tyto energie nás vybízejí, abychom je přijali, abychom se jimi nechali obejmout a poléčit. 

Jeho jemnost a krása je ovšem jeho velkou silou. Pomáhá se nám se uvolnit ve vypjatých a náročných situacích. Uvolnit veškeré zablokované a stuhlé energie, které nám nedovolují se plně otevřít, otevřít se sami sobě, druhým, partnerovi, lásce. 

Tento kámen také ukazuje jasnost v situacích, kde se nemůžeme rozhodnout nebo stojíme na místě a potřebujeme se posunout a konečně vykonat potřebné změny. Vše je vedeno s klidem, Láskou v nalazení se na naše srdce.

Podporuje nás ve víře a vytrvalisto, zaměření se na to, co je pro nás aktuálně opravdu důležité a na to, abychom se nezdávali pokud se ihned neobjeví výsledky. Abychom šli za svými sny a věci, které začneme, uměli také dokončit.

Lepidolit nás nalazuje na Vyšší Záměr, abychom naše situace viděli více z nadhledu. Zároveň nás učí zachovávat si zdravé analytické schopnosti, tak aby náš mozek byl v souladu s naším srdcem a Vyšším Vědomím.  

690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ