Malachit s chryzokolem

Vyprodáno

Malachit s chryzokolem je krystal silných účinků a ještě krásnějších barev.

Tento krystal přichází jako pomocník pro období Znovuzrození, kdy člověk prochází silnou etapou duše a krystal zde přichází se svými léčivými účinky a především pocítění vnitřního klidu, že jsme vedeni a vše je v pořádku.

Učí nás se projevovat, naši podstatu a nacházet nová slova, aby byly správně chápána, pomáhá ve veškerých mezilidských vztazích a pochopení dvou stran mincí, dokáže nám ukázat niť naší rodové karmy, možná přícházíme zrovna my, abychom ji očistili.

Malachit s Chryzokolem nás učí nás převzít odpovědnost za svůj život, naše konání a také myšlenky.


560,00 Kč

Pomáhá nám věřit a naladit se na to vše nové, co nám do života přichází a čemu jsme otevřeni. Zároveň i uvolňuje a ukazuje nám zábrany, které máme překonat, kde si my sami brzdíme náš duchovní růst, proniká k samotným kořenům našich ,,problémů,,

Kámen nás vybízí k tomu, abychom plně projevili své emoce a pravdu jak k sobě, tak k druhým lidem. 


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ