Měsíční kámen surový

Vyprodáno

Měsíční kámen nádherné kvality je krystal, který je propojený s ženskou energií a je silně propojený s intuicí. 

Podporuje pozitivní ženské vlastnosti jako je plodnost, jemnost, něha, péče, láska, intuice, ale také cykličnost, nespoutanost, divokost, vášeň. Zbavuje nás necitlivosti, hrubosti, přísnosti a agresivity.

Tento krystal je propojený s Lunou, především v době úplňku nebo novu je dobrým průvodcem při medacích a nebo živých snech.


430,00 Kč
Please select variants first

Krystal pomáhá při všech ženských problémech, při bolestivé a nepravidelné menstruaci, v období přechodu, hormonálních poruchách.

Měsíční krystal je krásným průvodcem dívek, které prožívají svou první velkou lásku. Ženám, které si prochází obdobím těhotenství, kde pomáhá odbourávat různé bloky, ulevuje jim od bolestí a mírní nevolnosti, zároveň je po dobu celého těhotenství chrání.

Propojuje Srdce s posvátnou energií Lůna a také s cyklem a rytmem přírody - matkou Zemí.


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.