Mnohozáznamový křišťál Laser

Vyprodáno

Prastarý Laserový křišťál, který toho hodně zaži a je nositelem hluboké moudrosti, posvátnosti a energií Vědomých Stařešinů. 

Je to krystal mnoho-záznamů, kde mnoho z nich již bylo otevřených a přečtených, ale je v něm také mnoho těch záznamů, které čekají na správný čas předání. Tento krystal se ozval v tuto chvíli, neboť je to pro něj aktivní doba pro předání dalších důležitých záznamů. 

Je to krystal, jenž pracuje pro kolektivní předání, tzn. že záznamy a informace, které předává, by pak měly být sdíleny s dalšími lidmi ať už veřejně, či v kruhu pracujících bytostí. 

Laserové křišťály jsou velmi silné mistrovské krystaly, které jsou určené pro osoby, které už s krystaly pracují a nebo je cítí plně svým srdcem, že právě v tuto chvíli nastává čas znovu s krystaly vědomě pracovat.


1 800,00 Kč
Please select variants first

Jedná se o křišťály, jenž byly součástí lemurských i atlantských léčitelů. Tyto laserové hůlky přichází v tuto dobu, neobť jsme našimi čistými záměry i srdcem připraveni. Jsou to nenápadné krystaly, a tak se dostanou do rukou těm, kteří jsou pro práci s nimi povolaní.

Jsou to krystaly, které se s námi okamžitě propojí a začnou pracovat. S těmito krystaly doporučujeme nejdřív meditovat, spát, než s nimi přistoupíme k léčení nebo posílání laserových paprsků.

Tyto hůlky můžeme nosti stále u sebe. Čím více laserové krystaly využíváme, tím se stávají silnějšími.