Mocný Lapis Lazuli

Vyprodáno

Nádherný kus mocného Lapis Lazuli jehož energie byla dobře známa mnoha kultarám, které je používali jako talismany a rituální předměty, je součástí i zlaté posmrtné masky Tutanchamona. 

Lapis je velmi silným společníkem, který nám zobrazuje karmu, ne jen tu zemskou, ale z hvězdné podstaty, abychom v tétu husté rovině vyřešili to, jenž jsme i v jiných prostorách vykonali. Tento krystal je velmi přímý, a tak je pro ty, kteří chtějí sejmout své iluze a vidět skutečnou pravdu, která volá po plném přijetí Sebe Sama. 

Krystal jako takový působí svým modrým paprskem na Třetí Oko v propojení s Krční čakrou a Vyšší komunikací. Je propojen s Moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a Vědomým krokům v našem životě.


1 200,00 Kč
Please select variants first

Lapis Lazuli ukazuje naše prošlé zkušenosti a jejich poučení, které jsme v nich nečerpali, tím nám ukazuje naši sílu a Sebehodnotu, abychom v určitých událostech neputovali v kruhu, ale vystoupili z něj. 

Krystal je propojen s hlubší sférou je vhodným pomocníkem pro práci se sny a jejich pamatování a rozpoznání klíčových bodů a symbolů. Taktéž je propojený s Egyptem, symboly, Zasvěceními, které jsme zde mohli projít. 

Zavolej k sobě zpátky sílu, která ti náleží a na kterou jsi připraven, neboť jsi Poučen...