Modrý kalcit výstavní 3,5 kg

Vyprodáno

Nádherný, obrovský výstavní modrý kalcit vhodný do prostoru nebo pracovního prostředí, do ordinací, neboť má velmi nádherné, láskyplné, vysokovibrační vibrace.

Mistrovský krystal modrého kalcitu nás udržuje v klidu a harmonii a vždy nám ukazuje Světlo a Naději. V zastavení, ztráty vizí, neuzření naší cesty, ale také v těch nejhlubších smutcích, je tady jako pečovatel, ochránce a přítel, který nám posílá krystalické paprsky Lásky a podpory na naší cestě. Abychom si dali svůj čas a nespěchali na sebe s některými změnami...

Je to kámen, který může jít tam, kde jsou stále nějaké pochybnosti, i když informací a zázraků jsme zažili už hodně. Nezapomínej na ně, napiš si je a připomínej si vše dobré, co již si zažil, obklop se vděčností, než pochybnosti a neúspěchem. A pokud máš těžší období, věř, že i to pomine a nalazuj se na to, že prochází něco, co ti dá dar, co tě změní, co ti dá zkušenost, kvůli kterým jsi ZDE. 

Modrý kalcit je zde pomocníkem v období, pokud je toho na nás hodně, máme stres a celkově náročnější období. Kdy jsme v procesu nějakých velkých změn, jak fyzických - práce, stěhování, rodina, hojnost, tak těch osobních transformačních, i energetických. Je to náruč klidu. 


Krystal má 3,5 kg, má plošku tak jako na první fotce, aby mohl v prostoru pěkně stát...


3 900,00 Kč
Please select variants first