Morion krystal na krk - strážce záznamů

Vyprodáno

Vysokovibrační unikání krystal Morion, který je zároveň strážcem záznamů.

Tento vysokovibrační krystal na krk přichází pro toho, kdo na sobě duchovně velmi pracuje, a tak se mu neustále dějí najěké ,,procesy,, Krystal je pro člověka, který je součástí mnoha ceremonií, šamanských, rostlinných...

Tento krystal nám při vymístění z těla dělá silnou ochranu, tak se nemusíme bát letět jestě dál a výš, neboť Morion je kotva, chterá nás při těchto cestách bude hlídat a ochraňovat, abychom se vždy bezpečně navrátili do těla.

 

1 600,00 Kč

Zároveň přímost Morionu ukazuje, jaká témata se objevují a které z nich bychom měli právě nyní zpracovat a které ještě počkají. 

V určitém období fyzické tělo potřebuje odpočívat, aby veškeré prožitky byly plně ukotveny ve fyzickém těle, aby bylo vše zpracováno, přijato a projeveno v realitě, až pak je na čase jít dál nebo pokračovat v dalších ceremoniích. Ukazuje nám pravý soulad mezi duchovním světem a tím lidským. O tom, že život bychom měli prožít a užít si to v radosti a vším co planeta Země nabízí.

Krystal má má velmi silnou ochrannou moc a dokáže nás chránit nás i před různými energetickými útoky a nízkými energiemi, abychom si z ceremonií a kruhů lidí nestahovali určité energie na sebe nebo do svého pole. 

Tento krystal je strážcem záznamů.

Délka Krystalu: 6.3 cm 


STRÁŽCI ZÁZNAMŮ

Velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných dimenzích vesmíru. tyto krystaly se zhmotnily na zemi, aby mohly vyzařovat a předávat zdrojovou pravdu, která mohla být na zemi manipulována nebo neviděna.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání a tak jej můžeš rozklíčovat a otevřít právě naše srdce. jejich vědění se nedá zneužít, neboť záznamy jsou předány pouze člověku s čistými záměry.

Tento krystal si vybere tebe, pošle své světlo do tvého srdce a ty budeš cítit, že tento krystal ti náleží. i když si nepřipadáš pro práci s ním povolaný,

Věř, že tvůj čas nadešel...


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ