Morion špice + samoléčitel

Vyprodáno

Oboustranný morion hluboký surový krystal, který je z jedné strany samoléčitelem. 

Je to bratr záhnědy, avšak má temnější až skoro neprůsvitnou barvu. Je to krystal, který nás dokáže vzít do té největší hloubky sebe sama.

Samoléčitel nám předává kódy, informace a energie k pochopení rovnováhy a důsledky zdraví nejen fyzického těla. Odemyká v nás schopnosti pro samoléčení, omlazení, regeneraci, kterou v sobě můžeme opět aktivovat, jsou zde klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouší a aktivuje v nás různé schopnosti. 

Je to Průvodce, který půjde s námi po boku do toho, co je potřeba nyní odkrýt. Spoutu věcí jsme si sami zastřeli, spoustu věcí nechceme vidět a jednáme tak, jako by se to ani nedělo. Sami si tyto věci nemusíme vůbec uvědomovat, protože se cítíme, jako bychom je ani neměli.

Ale tento krystal zrcadlí silnou rovinu, ukazuje nám věci, ve kterých jsme se zastavili, na které právě přišel čas a my jsme připraveni. Ať už se událo cokoliv, v jakémkoliv času, já nyní držím klíče k tomu, abych TeĎ a TaDy změnil a vyléčil veškeré věci, které ve mě vzbuzují stach, odpor, soutěživost, vinu, bolest, nesebelásku.

Krystal je pro toho, kdo nemá strach podívat se pravdě do očí, z nadhledu na svůj osobní příběh. Ač je to velmi přímý krystal, mnohé si zažil, je to hloubka sama, která má dobré srdce a ač je přísná, vždy koná pro vaše nejvyšší dobro a také vaši osobní volbu a připravenost Duše...

0,32 kg

1 100,00 Kč
Please select variants first