Moudrý Krystal Světla

Vyprodáno

Mistrovský Krystal vysokých vibrací prostupující zářivým třpytivým světelem, které vyzařuje do prostoru a osvětluje všechny části našeho Bytí, které čekají na přijetí plného Vědomí - Uvědomnění. 

Krystal a jeho nádherná, milující a hluboká energie nese také energii otevřené Změny, toho, co cítíme, že pro nás přichází a je pro nás nachystáno a cítíme na své cestě Průvodce, toho, kdo nám bude pomáhat odkrývat situaci a energie, který se ještě ve svých starých energiích držíme. 

Krystal je posypaný částečky hvězdiček, které jsou plné světla, jsou jiskřivé, hravé a nalazují nás na naše nejhlubší přání, náš nejvyšší potenciál, který chceme žít na Zemi. Že my jsme tou hvězdou zářivou, která dopadla na Zemi, aby zde mohla svítit. 

Tento krystal je krystalem osobním, který nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenašek energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.


2 100,00 Kč
Please select variants first