Náramek ohnivý achát, magnezit, křišťál a labradorit

Ohlivý achát je kámenem síly, energie, stability a potřeby posunu, je to kámen, který nás propojuje se Zemí, jejími dary, hojností a moudrostí, kterou ukrývá. Pomáhá nám v propojení s bytostmi přírody a Zěmě, otevírá naše čakry na chodidlech, které nám pomáhájí ve spojení a ukotvení. 

Achát nás učí stabilitě a přijetí odpovědnosti za sebe a své činy, učí nás správně se rozhodovat v přítomnosti a ukotvenosti beze strachu, rozhodnout se pro věci, které cítíme, že bychom už konečně měli změnit. 

Achát jako Země poukazuje na vlastní tělo, přijetí a sebeláska ke svému tělu jako posvátnému nástroji, poslouchat a vnímat zprávy, které nám naše tělo předává. 


590,00 Kč
Please select variants first

Magnezit je kámen s velmi uklidňující a pečující energií, je vhodným kamenem na meditace a pro uklidnění našich myšlenkech, při fyzickém napětí, rozrušení a ve stresovém období, kterým můžeme procházet nebo jej kolektivně vnímat.

Vnitřní uklidnění a osobní střed nám pomáhá jak při důležitých rozhodnutích, tak jako pochopení toho, co je skutečně naše a s čím jsme se třeba ztotožnili, co jsme přijali za pravdu, ale není ve skutečnosti naše.

Učí nás přijímat život a všechny jeho projevy, pomáhat nám ve změnách a při důležitých rozhodnutích, které nás čekají. Při všech nečekaných situacích, které se nám v životě dějí poukázuje na to, že všechno v životě má svůj důvod, svůj význam a nemusíme tak přikládat určitým situacím velký význam. Že vše, co se děje pomine..

Labradority ve středu náramku nesou velice silné energie, můžeme ho nazvat kamenem duchovní moudrosti. V náramku propojuje tady vědění Zemské s tím Kosmickým. 

Labradorit nás vede k uskutečnění našeho duchovního poslání, naší cesty.

Zároveň je Labradorit kamenem ochrany, stabilizuje naše pole a chrání před manipulací a různými negativními energiemi druhých lidí, k rozpoznání toho, co jsou energie naše a co už je ostatních.