Náramek akvamarín, křišťál, perly

Vyprodáno

Akvamaríny jsou nejvhodnějším krystalem pro komunikaci s NadDuší, našimi průvdoci, světelnými bytostmi a k práci aktivování Jasnozřivosti a JasnoVědění.

Jsou to krystaly citů, abychom se vzájemně mohli cítit našimi srdci a dovolili si projevit veškeré emoce, které jsou nám lidem blízké a neosuzovat se za ně, nehodnotit sebe, dovolit si to, co v nadnou chvíli máme projevit a cítí se v tom dobře.

Akvamaríny napomáhají v pochopení Světelného jazyka. Komu začaly chodit různé symboly nebo začal promlouvat světelným jazykem a nemá plně zvědomnný význam daných zpráv, je tento krystal vhodným ,,překladačem,,

Perla - drahokam moří a vod, symbol proměny, čistoty a loajality spojený s ženskou krásou. Po 100 - 150 letech perly podléhají stárnutí podobně jako lidé a když se navrší jejich čas, umírají. Právě proto Perly symbolizují moudrost získanou zkušenostmi.


690,00 Kč
Please select variants first

Staří Japonci se domnívali, že perly jsou slzami mýtických tvorů jako mořských panen, nymf a andělů.

Perly přivolávají štěstí a zdraví. Mají uklidňující a ztišující vliv a dodávají ženám pocítit vlastní krásy a sebehodnoty.

Křišťál patří mezi nejúčinější léčivé krystaly. Čiré, bílé světlo, v němž je obsaženo celé spektrum barev, zosobňuje čistotu ve všech rovinách a formách, spojuje nás se zdrojovou energií a jeho darem je, že má neobyčejnou univerzální vlastnost, tudíž dokáže léčit, ukládat, pohlcovat, transformovat, uvolňovat, předávat a stahovat informace a energie, které jsou právě potřebné.

Je jedním z krystalů, který by neměl nikomu chybět právě díky jeho silným a univerzálním účinkům.