Náramek Ametyst, růženín, perly

AMETYST je kámen obdařený spirituálními vibracemi, kámen duchovní čistoty a meditace. Je přiřazován k naší 7. čakře, otevírá a aktivuje tuto oblast a napomáhá v rozvoji intuice a spojením s Vyšším Já.

Je to most mezi Nebem a Zemí, mezi duší a duchovnem, uvádí do rovnováhy naši mysl a cit. Osvětluje nám denní vize i noční sny a umožňuje nám přístup k jiným dimenzím.


660,00 Kč
Please select variants first

Ametyst je také kámen s obrovskou ochrannou silou. Již v dávných dobách se používal při ochraně proti nízkovibračním energiím i jako ochrana při astrálním cestování. Působí proti bolestem jak ve fyzické, citové, tak duševní oblasti.

RŮŽENÍN je především krystalem Lásky. 

Otevírá nás bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést. Otevírá nás Lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podsatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru. 

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je tento krystal vhodný pro ženy, které se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě. 

Pomáhá ženám zjemnit, uvolnit veškeré napětí, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě. 

PERLA

Drahokam moří a vod, symbol proměny, čistoty a loajality spojený s ženskou krásou. Po 100 - 150 letech perly podléhají stárnutí podobně jako lidé a když se navrší jejich čas, umírají. Právě proto Perly symbolizují moudrost získanou zkušenostmi.

Staří Japonci se domnívali, že perly jsou slzami mýtických tvorů jako mořských panen, nymf a andělů.

Perly přivolávají štěstí a zdraví. Mají uklidňující a ztišující vliv a dodávají ženám pocítit vlastní krásy a sebehodnoty.