Náramek červený korál, růženín, křišťál

Vyprodáno

Dámský náramek z červených korálů, růženínů a křišťálu pro 

Červený korál výrazné barvy je nositelem aktivní síly, soustředěnosti, i akvivity, a dokonalého plynutí. Je zroven ve vodách, se kterou je propojený, přináší hlubokou moudrost, a poznání skrze vývoj. Vodní prvek s ohnivou energií, která nás podporuje ve vykonání potřebných činů, které vedou k naší plné svobodě, radosti. 

Korál se nebojí ukázat svoj krásu a jedinečnost, je zde pro ženy, které jsou stydlivé nebo pracují na přijetí své krásy, svého těla a ženské sexuality bez omezení a bloků, které společnost nastavila. 

Růženín je především krystalem Lásky.

Otevírá nás bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést. Otevírá nás Lásce a Důvěře a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru.


560,00 Kč
Please select variants first

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je tento krystal vhodný pro ženy, které se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě.

Pomáhá ženám zjemnit, uvolnit veškeré napětí, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

Křišťál patří mezi nejúčinější léčivé krystaly. Čiré, bílé světlo, v němž je obsaženo celé spektrum barev, zosobňuje čistotu ve všech rovinách a formách, spojuje nás se zdrojovou energií a jeho darem je, že má neobyčejnou univerzální vlastnost, tudíž dokáže léčit, ukládat, pohlcovat, transformovat, uvolňovat, předávat a stahovat informace a energie, které jsou právě potřebné.

Je jedním z krystalů, který by neměl nikomu chybět právě díky jeho silným a univerzálním účinkům.