Náramek Granáty s křišťály

Krystalový náramek ženské energie, Posvátné sexuality a přijetí změn

Granát má úžasnou schopnost dodávat energii, jeho ohnivá energie nám pomáhá nabírat sílu jak na fyzické úrovni, tak i té psychické, je vhodným pomocníkem v období změn v našem životě. 

Podněcuje celkovou aktivitu a podporuje naši celistvost, abychom si stáli za našimi rozhodnutími, které ze srdce cítíme, abychom si věřili a byli v čistotě a Pravdě.


430,00 Kč
Please select variants first

Granáty jsou spojené odedávna především s Láskou, otevírá naše srdce a pomáhá nám hojit stará traumata a citové bloky, abych byli připraveni na Lásku Bezpodmínečnou. 

Probouzí v člověku vděčnost, soucit a štědrost.

Navozuje rovnováhu sexuální energie, pomáhá nám uchopit Pravou a Čistou sexualitu. Čistí krev, aktivuje metabolismus a regeneruje DNA. Harmonizuje produkci hormonů a je pomocníkem při menstruačních problémech, menopauze a neplodnosti. 

Ženám pomáhá posvátně propojit Lůno se svým Srdcem.

KŘIŠŤÁL

Křišťál patří mezi nejúčinější léčivé krystaly. Čiré, bílé světlo, v němž je obsaženo celé spektrum barev, zosobňuje čistotu ve všech rovinách a formách, spojuje nás se zdrojovou energií a jeho darem je, že má neobyčejnou univerzální vlastnost, tudíž dokáže léčit, ukládat, pohlcovat, transformovat, uvolňovat, předávat a stahovat informace a energie, které jsou právě potřebné.

Je jedním z krystalů, který by neměl nikomu chybět právě díky jeho silným a univerzálním účinkům.