Náramek jaspis, zlatý obsidián, onyx, turmalín a granát

Krystalový náramek rovnováhy Světla a tmy, harmonie, ochrany a osobní síly.

Jaspis Dalmatin je zde jako kámen, který nás otevírá důvěře v dobro, lásku, v život, přátelství a vzájmenost, i když naše předchozí zkušenosti nemusely být vždy pozitivní...

Kámen představuje také rovnováhu mezi  Svělem a Tmou, harmonii mezi rozumem a citem, neboli mozkem a srdcem, neboť oba dva mají svou důležitou úlohu. 

Tato harmonie ukazuje na soulad mezi oběmi prvky, že se podporují a jsou ve vzájmené rovnováze a společně pak tvoří Jednotu. 

Onyx je kámen, který nám dodává sílu, sebedůvěru a podporuje nás v tom, abychom vykročili za svými sny, pomáhá nám ukazovat správný směr pro dosažení našich cílů, ukazuje nám, kde bychom měli věnovat energii a kde svou energii naopak zbytečně plýtváme. 


590,00 Kč
Please select variants first

Zlatý Obsidián nás učí vnímat sitauce, ve kterých jednáme na základě ublíženosti nebo našeho přehnaného ega, kde jednáme bez úcty nebo pokory, kdy si věci bereme příliš osobně.

Obsidián posiluje naše energietické pole a pomáhá nám s vědomou ochranou, pokud cítíme, že ji potřebujeme, abychom nepřijímali cizí energie a nenechali se jimi ovlivnit. 

Je to také kámen, který umí velmi dobře koncentrovat energii a v nahromaděné síle ji pak vyslat pro náš záměr. 

Turmalín pohlcuje a transformuje veškeré negativné energie, vtahuje do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné, tak ty nevědomé. Je vhodným krystalem dospělé, kteří mají stach z cizích lidí nebo bytostí, které mohou vnímat, či mají s temnotou nějaké nepříjemné zkušenosti. S krystalem přichází i uvědomnění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou Změnu...

Středový granát má úžasnou schopnost dodávat energii, jeho ohnivá energie nám pomáhá nabírat sílu jak na fyzické úrovni, tak i té psychické, je vhodným pomocníkem v období změn v našem životě.

Podněcuje celkovou aktivitu a podporuje naši celistvost. Granáty jsou spojené odedávna především s Láskou, otevírá naše srdce a pomáhá nám hojit stará traumata a citové bloky, abych byli připraveni na Lásku Bezpodmínečnou.

Probouzí v člověku vděčnost, soucit a štědrost.