Náramek Sodalit, magnezit a křišťál

Krystalový náramek vyrovnanosti, klidu a přijetí Nových energií a změn.

SODALIT je krystal, který vnáší do našeho života klid, pochopení a ukazuje nám pohled na situace z vyšší perspektivy a osobní nezaujatosti. 

Pomáhá nám naladit se na Nové věci v našem životě, ukázat nám situace, které stále opakujeme nebo na něž jednáme podvědomě a automaticky. Odkrývá nám naše obavy z budoucnosti a také pocity osobní viny, jenže nás může provázet jak ze součastných činů, tak minulých životů. 

Vnáší do našeho života klid, že vše má svůj řád a všechno můžete změnit, ukazuje nám kdy máme povolit a nechat se vést a kdy naopak vykonat činy, které jsou potřebné k naší osobní transformaci a změně. 


500,00 Kč
Please select variants first

Magnezit je kámen s velmi uklidňující a pečující energií, je vhodným kamenem na meditace a pro uklidnění našich myšlenkech, při fyzickém napětí, rozrušení a ve stresovém období, kterým můžeme procházet nebo jej kolektivně vnímat. 

Vnitřní uklidnění a osobní střed nám pomáhá jak při důležitých rozhodnutích, tak jako pochopení toho, co je skutečně naše a s čím jsme se třeba ztotožnili, co jsme přijali za pravdu, ale není ve skutečnosti naše. 

Učí nás přijímat život a všechny jeho projevy, pomáhat nám ve změnách a při důležitých rozhodnutích, které nás čekají. Při všech nečekaných situacích, které se nám v životě dějí poukázuje na to, že všechno v životě má svůj důvod, svůj význam a nemusíme tak přikládat určitým situacím velký význam. Že vše, co se děje pomine..

Křišťál patří mezi nejúčinější léčivé krystaly. Čiré, bílé světlo, v němž je obsaženo celé spektrum barev, zosobňuje čistotu ve všech rovinách a formách, spojuje nás se zdrojovou energií a jeho darem je, že má neobyčejnou univerzální vlastnost, tudíž dokáže léčit, ukládat, pohlcovat, transformovat, uvolňovat, předávat a stahovat informace a energie, které jsou právě potřebné.

Je jedním z krystalů, který by neměl nikomu chybět právě díky jeho silným a univerzálním účinkům.