Narámek Lapis Lazuli s křišťálem

Krystalový náramek Vyššího vědění, důvěry v život, intuice a komunikace

Lapis-lazuli byl na výrobu prvních šperků a doplňků používán již od pravěku. Královská modř tohoto kamene symbolizuje duchovní hloubku a absolutní světlo vnitřní harmonie.

Probouzí v nás bezpodmínečnou Lásku a nalazuje nás na dokonalost a nekonečnost Vesmíru, rozpomenutí si na to, že zde nejsme sami a že je o nás postaráno. Pomáhá nám pochopit synchronicity a různá poselství, které se nás týkají.


490,00 Kč
Please select variants first

Dává nám pocit jistoty a bezpečí, naše intuitivní prožitky nám pomáhá rozklíčovat a uvést je ve skutečnost. Nalazuje nás na to, abychom si všímali signálů, které nám ukazují směr naší cesty a tím v nás posílí důvěru v naše vyšší vedení-vědění.

Velmi působí na programační centrum a celou oblast 5. čakry, odstraňuje potíže s komunikací, pomáhá nám pravdivě vyjádřit, co skutečně cítíme, kdo jsme a najít pro to všechno vhodná slova.

KŘIŠŤÁL

Křišťál patří mezi nejúčinější léčivé krystaly. Čiré, bílé světlo, v němž je obsaženo celé spektrum barev, zosobňuje čistotu ve všech rovinách a formách, spojuje nás se zdrojovou energií a jeho darem je, že má neobyčejnou univerzální vlastnost, tudíž dokáže léčit, ukládat, pohlcovat, transformovat, uvolňovat, předávat a stahovat informace a energie, které jsou právě potřebné. 

Je jedním z krystalů, který by neměl nikomu chybět právě díky jeho silným a univerzálním účinkům.