Náramek tygří oko s magnezitem

Vyprodáno

Krystalový náramek ochrany, projevení a vědomé užití své osobní síly a zároveň procítění hlubokého vnitřního klidu.

Tygří oko je silně ochranný kámen. Učí nás, jak správně používat sílu, která se den ode dne vědomě zvětšuje, a tím nám pomáhá v dosahování cílů, které vedou pro nejvyšší dobro všech. 

Dokáže rozlišit mezi přáními, které bychom chtěli uskutečnit a tím, co opravdu pro svůj život potřebujeme a je v souladu s naší cestou. Jako kámen nám dodává oheň, sílu pro to vykonat potřebné kroky ke změně, k naším snům, plánům, vizím. Pobízí nás, abychom udělali ten správný krok vpřed. 

Pomáhá v propojení a činnosti obou mozkových hemisfér - aktivaci světelného mozku, který je v dokonalém propojení s naším srdcem. 


490,00 Kč
Please select variants first

Magnezit je kámen s velmi uklidňující a pečující energií. 

Při všech nečekaných situacích, které se nám v životě dějí, se nás snaží uklidnit a poukázat na to, že všechno v životě má svůj důvod, svůj význam a nemusíme tak přikládat určitým situacím velký význam. Že vše, co se děje pomine...učí nás přijímat život a všechny jeho projevy, pomáhat nám ve změnách a přijetí velkoleposti, které se postupně otevíráme. 

Je zde také od toho, aby se naše strachy, obavy, nevíra v sebe nešířila dál jako řetězová reakce, ale bylo s tím pomocí tygřího oka právě něco uděláno.