Oboustranný surový křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Oboustranný surový křišťál po stránách se symboly a energetickými kódy. Jedním ukončením je osobním krystalem, samostatnou špičkou a z druhé částí se jedná o katedrálové ukončení krystalu pro katedrálové Vědomí, naše přijímání a předání. 

Je to osobní mistrovský křišťál na veškerou práci, kterou ucítíme. 

Pokud jej budeme držet před srdem katedrálou nahoru a osobní špičkou dolů, jsme připraveni stahovat veškeré hologramy, energie, kódy, symboly, které přicházejí v aktuálních energiích a chtějí se skrze naše Vědomí stáhnout jak pro náš osobní Posun, tak také pro kolektivní energie, které necháváme sestupovat také do Země, aby byly ke čtení a procítění i ostatním při pomoci Vzestupu.

Dochází také k učení a předávání katedrálového učení Vyšší sféry, navíc je krystal strážcem záznamů, nese určité informace, jenž jsou do krystalu vepsány a které čekají na naše otevření. Záznamy jsou chráněny a otevírají se člověku, jenž má vždy čisté úmysly.

Když krystal držíme katedrálou dolů a špicí nahoru, tak můžeme krystal používat pro odblokování fyzického těla a propouštění veškerých energií, bloků, shluků, programů, které nám již neslouží. 

Můžeme ale také naopak skrze špici vysílat své záměry, posilovat energie a zaměření na osobní práci..

S touto oboustrannou krystalickou hůlkou je vše možné, co pocítí naše Srdce, naše Já.

320 g

2 900,00 Kč
Please select variants first