Obsidián kouřový - 4,3 kg

Vyprodáno

Mistrovský kouřový obsidián, pan krystal s velmi silnou energií je zde pro člověka, který je na tohoto mistra připraven. Připraven poznat svou sílu, poznat své stíny i vlastní temnotu, hloubku. Takový to velký kus je zde i pro toho, jenž má temnotou provádět ostatní, aby pochopili harmonii, Světlo i Tmu, přijali sami sebe a minulost, jenž pro mnohé mohla být velmi těžká. 

Je podobný černému obsidiánu, avšak tímto prostupuje ještě Světlo, které je součástí Všeho, ve všech situacích, jakkoliv obtížných a těžkých nám ukazuje to, že vše bude jinak, ve všem jde vidět naději, světlo a změnu situace. 

Kouřový obsidián je velmi silný rituální krystal, se kterým bychom měli pracovat a zároveň mu dávat své místo a prostor, aby mohl pracovat tak, jak dovede. Nejde o očekávání, ale o vzájmenou spolupráci mistrů, kteří se potkali na své cestě. Jde do velké hloubky a na povrch vynáší veškeré negativní emoce a nepříjemné pravdy, které v této hlubině můžeme mít a schovávat je i sami před sebou.

Učí nás přijmout naše stihnné stránky, to, kým jsme mohli být, vše to, co jsme na své cestě vykonali. Pomáhá nám zobrazit i minulé životy, které nás mohou v této přítomnosti ovlivňovat, ukázat situace, které se mají dořešit, abychom mohli být karmicky svobodní.

Před tímto krystalem nelzce nic skrýt, vidí i to, co si někdy mi sami nechceme přiznat, pokud tedy máme strach z toho, co jsme kdy vykonali a nejsme připraveni se podívat celé pravdě do očí.

Tento krystal je vhodný jak na osobní práci, tak pro práci s druhými, kteří jsou připraveni podívat se a přijmout své stinné stránky, pro ty, kteří se potřebují dostat po linii času k samotnému kořenu problému u daných osob.

Tento krystal nenechá kámen na kameni, a tak jeho účinky jsou velmi rychlé, neustále nás bude popohánět vpřed, abychom se posunuli, někdy toho na nás může být hodně a potřebujeme chvíli klidu, tu nám krystal nedává. Avšak pokud stojíme v nějaké situaci a cítíme, že se věci musí pohnout, je to ten nejlepší krystal, který vám vše naservíruje v detailech a bez okolků. Ten, kdo je připraven tuto jeho energii snést jeho úžasnou pomoc velmi ocení.


4 400,00 Kč
Please select variants first