Osobní Křišťál - archanděl Samuel

Vyprodáno

Osobní surový křišťál, který čeká na svého majitele, aby mohl být pomocníkem na vaší duchovní cestě. Tento krystal je propojený s archandělem Samuelem.

Samuel je anděl s milující energií, učí nás absolutní sebelásce a sebehodnotě. Jeho přítomnost předává kódy lásky, míru a pochopení. Tento krystal za tebou přichází, aby jsi přijal všechny své části, bezpodmínečně se miloval a uměl si se ocenit. 

Možná přichází nový směr, tvá realizace, kde budou hranice a sebe-ohodnocení velmi důležité. Je na čase si uvědomit, co lidem přinášíš a jak jim pomáháš, že jsou lidé, kteří čekají na to, až jim pomůžeš - jsi pro ně dar, vidíš to? 


1 500,00 Kč
Please select variants first

Krystal je osobní a propojení se s vámi bílým mléčným paprskem a zahalí vás do léčivého pole, kde po několik dní bude probíhat vylazování a předání. Tento krystal se jistě dostane do rukou, kdo v sobě nese andělskou část a pomáhá druhým, ať už jako terapeut nebo člověk, který svým pohlazením nebo slovem léčí lidi kolem sebe. 

Krystal na sobě nese moho kódů a energií, které vám bude chtít předat. S krystal můžete stahovat nové kódy a energie, které na Zemi působí. Je to krystal osobní a tak veškerá práce s ním, která vás napadne je možná (léčení, uchování energií, přenost informací, zvyšování vibracím napojování se...) 


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.