Osobní křišťál Božského oka

Vyprodáno

Světelný osobní křišťál, ve kterém na určitém typu světla můžete vidět symbol Božského Oka (oko v trojúhelníhku obklopené paprsky), které má v mnoha kulturkách různý význam, avšak zde je jako symbol Vševědění a Vševidoucnost (Jasnovědění + Jasnovidění) 

Křišťál předává hluboký vnitřní klid a pomůže nám s klidem a uvnitřněním, abychom na sobě mohli pracovat ne navenek, ale v tichosti sami se sebou. Neodkloňovat svou energii do zbytečných energií, ale radši prakticky pracovat na tom, co nám umožní více Vidět a Vědět. To vše se nachází uvnitř nás. 

Tento krystal jde zde pro člověka, který chce na sobě pracovat a bude tento křišťál používat také na práci se svým 3. Okem, v odstraňování filtrů a iluzí, jenže může tato oblast nést, ale také dovolit si přinést do této oblasti energii, která může vzpůsobovat určitý tlak, neboť se jedná o velmi silné centrum a je potřebná postupná práce a trpělivost, kterou se má majitel také naučit. 


1 900,00 Kč

Je to zároveň osobní křišťál a ten nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenašek energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.

Božské oko je stříbrné a nachází se v horní části krystalu přímo kde začíná křišťál jít do špičky. Nejlépe ho uvidíte právě svým 3. okem energeticky nebo když si krystal nasvítíte světlem, či telefonem...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ