Osobní křišťál surový

Vyprodáno

Nádherný velký kus křišťálu, který je mistrovským krystalem a navíc strážcem záznamů. Krystal je osobní, jeho informace zatím nejsou tak předatelné, neboť se otevřou až v rukou majitele. Tak stejně je nositelem - strážcem záznamů, informací, které se mají předat a být pro tuto dobu ke čtení. 

Z velké špičky krystalu pak vystupují další maličké krystálky jako samostatné záznamy otevřené knihovny, krystal se rozmnožuje a rozšiřuje, stahují se do něj nové záznamy pro další vývoj lidstva na Zemi. Tento krystal bude vědomím později přenesen do Vyšší sféry bytostem a rasám, jenž se nedostali na Zemi a neprošli si tento vývoj. 

Ten, ke komu tento velký krystal náleží, ho pozná ve svém srdci nebo si uvědomí, že jste tento krystal už viděl ve snu nebo ve vizi.

Krystal v sobě nese hlubokou moudrost a prošel dlouhým vývojem, poznal mnoho cest, mnoho kultur, které do krystalu stahovali energii a informace, které byly pak šamanem předávány dál pro ostatní členy ke čtení, tak i tento krystal vybízí, aby přečtené záznamy a energie byly sdíleny a předávány dalším lidem nejen ve svém okolí, ale také veřejně pro vývoj druhých. 


3 000,00 Kč
Please select variants first

Křišťál je krystalem osobním a můžeme s ním vše, co si dokážeme představit, přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, naopak pak vysílat, aktivovat, léčit jeho paprskem, zvyšovat své vibrace, přenášet informace...


STRÁŽCI ZÁZNAMŮ

Strážci záznamů jsou velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost Vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných prosterch mimo Zemi nebo v jiných dimenzích Vesmíru.

Tyto krystaly vyzařují a předávají zdrojovou pravdu a určité Vědění - záznamy, které do krystalů byly vložené a na které právě nyní nadešel čas. Strážci záznamů slouží pro nejvyšší dobro, tzn. fungují jen s lidmi a bytostmi čistých záměrů a čistého srdce, takže se jejich vědění nedá zneužít.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání, často jsou propojeni s osobními Průvodci, kteří člověka učí tyto záznamy číst a s krystlem správně spolupracovat.

Tento krystal si majitele vybírá, stává se, že záznamy na první pohled pro ostatní lidi nejsou vůbec vidět. Avšak pokud se dostanou tam, kde mají, své záznamy ukáží a vyšlou paprsek svého světla do tvého srdce a ty budeš cítit, že tento krystal ti náleží. i když si nepřipadáš pro práci s ním povolaný nebo připravený.