Pánský náramek - láva, tygří oko

Krystalový náramek pro muže s lávou a tygřím okem. 

Lávový kámen nese silnou zemskou energii, je to doslova kámen, který je vyvřelý ze žhavých hlubin Matky Země. Má silné uklidňující účinky a přináší stabilitu a pomáhá mužům se uzemnit. 

Je tedy vhodný pro muže, kteří žijí v novém partnerství se ženou, která je spojená s matkou Zemí a svojí Zdrojovou esencí. Dokáží vycítit, co je pro ženu - Bohyni potřebné a tyto přání, cíle a vize je schopný vykonat a ukotvit v realitě. Tento kámen mu pomůže přijmout situace, které nejsou podle jeho plánů, ale plánů Vyšší Inteligence. 

530,00 Kč
Please select variants first

Tygří oko je tradičně silně ochranný kámen. Učí nás, jak správně používat sílu, která se den ode dne vědomě zvětšuje a tím pomáhá v dosahování cílů, které vedou pro nejvyšší dobro všech. Dokáže rozlišit mezi přáními, které bychom chtěli uskutečnit a tím, co opravdu pro svůj život potřebujeme a je v souladu s naší cestou.

Na rozumové úrovni vyrovnává a propojuje činnost obou mozkových hemisfér. Mužům pomáhá uznat svou vlastní cenu, objevit skrytou sílu a stát bok boku své silné ženě nebo se na ni energeticky připravit. Přijmou odpovědnost za svůj život a svou sílu, která je neomezená a měla by být používána jen pro Dobro.