Pánský náramek - láva, tygří oko

Krystalový náramek pro muže, pro transformaci negativní energie a uchopení vnitřní síly.

Lávový kámen nese silnou zemskou energii, je to doslova kámen, který je vyvřelý ze žhavých hlubin Matky Země. Má silné uklidňující účinky a přináší stabilitu a pomáhá mužům se uzemnit. Zároveň do sebe pohlcuje negativní energie, kterých si muž nemusí být vědom - jsou to energie vyslané v jemnohmotnější sféře např. na pracovišti, při stresu apod.

Náramek je vhodný také pro muže, kteří žijí se ženou, která je spojená s matkou Zemí a svojí Zdrojovou esencí. Dokáží vycítit, co je pro ženu - Bohyni potřebné a tyto přání, cíle a vize je schopný vykonat a ukotvit v realitě, zároveň odseknout marnosti a nepotřebné věci, vytvořit rovnováhu. 

Tento kámen pomáhá přijmout situace, které nejsou podle přesného plánu, tak jak by si muž přál.


530,00 Kč
Please select variants first

TYGŘÍ OKO 

Tygří oko je silně ochranný kámen. Učí nás, jak správně používat sílu, která se den ode dne vědomě zvětšuje, a tím nám pomáhá v dosahování cílů. Dokáže rozlišit mezi přáními, které bychom chtěli uskutečnit a tím, co opravdu pro svůj život potřebujeme a je v souladu s naší cestou. Jako kámen nám dodává oheň, sílu pro to vykonat potřebné kroky ke změně, k naším snům, plánům, vizím. Pobízí nás, abychom udělali ten správný krok vpřed.

Na rozumové úrovni vyrovnává a propojuje činnost obou mozkových hemisfér. Mužům pomáhá uznat svou vlastní cenu, objevit svou skrytou sílu a umět s ní dobře pracovat, pro své nejvyšší dobro i dobro ostatních. 

Přijmout odpovědnost za svůj život a svou sílu, která je neomezená, pokud jsou srdce i myšlenky čisté.