Pánský náramek, sodalit, prehnit, amazonit

Vyprodáno

Pánský náramek vyrovnanosti, klidu a bezpodmínečné lásky.

SODALIT je krystal, který vnáší do našeho života klid, pochopení a ukazuje nám pohled na situace z vyšší perspektivy a osobní nezaujatosti.

Pomáhá nám naladit se na Nové věci v našem životě, ukázat nám situace, které stále opakujeme nebo na něž jednáme podvědomě a automaticky. Odkrývá nám naše obavy z budoucnosti a také pocity osobní viny, jenže nás může provázet jak ze součastných činů, tak minulých životů.

Vnáší do našeho života klid, že vše má svůj řád a všechno můžete změnit, ukazuje nám kdy máme povolit a nechat se vést a kdy naopak vykonat činy, které jsou potřebné k naší osobní transformaci a změně. 


590,00 Kč
Please select variants first

Prehnit je kamenem bezpodmínečné lásky. Pomáhá mužům propojit své srdce s rozumem a využívat je v souladu a harmonii. Krystal pomáhá řešit úzkostné a depresivní stavy, pokud je toho na nás hodně, máme spoustu myšlenek a poukouší se o nás negativity, staré programy, toto je ten správný krystal, který nás vždy naladí na klid a náš osobní střed. 

Krystal je také propojovatelem s přírodou a přírodními silami, bytostmi, pomáhá nám uvolňovat energii a učit se dát si čas pro sebe, meditovat a využívat smysluplně osobní čas. 

Amazonit je krystal, který nám pomáhá při těžkých obdobích v životě, zahání strach a obavy z toho, co bude dál. Jeho energie nás uklidňuje a předává, že situace se vždy dá nějak vyřešit a vše má svůj vyšší význam. Také dokáže klidnit agresivitu a rozčílení, učí nás udržovat se ve svém vlastním středu, aby nás jen tak něco nevykolejilo, nerozčílilo.

Na fyzické úrovni je vhodným krystalem pro narušený nerovový systém a celou oblast hlavy a mozku, pro potřebný odpočinek při fyzických procesech regenerace.

Středový turmalín pohlcuje a transformuje veškeré negativné energie, vtahuje do sebe také nepříznivé působení jiných lidí a jejich energie, jak ty záměrné, tak ty nevědomé. Je vhodným krystalem dospělé, kteří mají stach z cizích lidí nebo bytostí, které mohou vnímat, či mají s temnotou nějaké nepříjemné zkušenosti. S krystalem přichází i uvědomnění, že my jsme ti, kteří mají sílu na to věci změnit nebo jasně už říci Dost a vykonat potřebnou Změnu...