Partnerský křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Krásný světelný křišťál propojení přichází jako krystal pro pár milujících se duší, pro ty, kteří ač jsou tak rozdílní ctí zákony smečky.

Potkali se dva lidé, aby na Zemi ukotvili určité energie Lásky a naladili se na, co zde společně mají vykonat. Aby se naučili cestu středu, vzájemné komunikace, souznění a pochopení mužsko-ženské energie.

Už není potřeba být lepší, čistější, duchovnější, ale být ve svém Srdci v Bezpodmínečné Lásce SÁM SEBOU a jít po boku člověka, který je rovněž sám sebou.

Krystal je strážcem partnerských záznamů.

Ač je to křišťál Propojení, ve vztahu poukazuje na osobní hranice a individualitu. Věci které nám partnerství odkrývá a které máme změnit a pochopit, ale také ty, které si máme nechat a jsou to zkoušky našich osobních hranic.

Určité období v životě se jeden z partnerů může rychleji vibračně posouvat, a pro toho druhého to může být náročné. Může vznikat určitý nátlak nebo nesoulad. Tento krystal zde přichází, aby pomáhal předávat informace Posunu toho druhého a docházelo tak k určitému pochopení a slazení v páru. 


1 100,00 Kč
Please select variants first