Partnerský Křišťál

Vyprodáno

Velký surový Partnerský křišťál je energeticky dvěma a přitom Jedním. Je pro pár, který se velmi miluje a nyní přichází doba změn, přichází hluboké léčení, projevení citlivosti a otevřenosti se na dalších úrovních jeden druhému, ať na všech úrovních můžeme být v čisté Lásce a Pravdě propojeni, být tím JEDNÍM.

Láska je klíčem, nyní je důležité komunikovat a sdělovat si své pocity, moci vše vyřknout, vše odpustit a podívat se na všechny události očima lásky, nezatíženi minulostí, která mohla poznamenat naše srdce. 

Mnoho věcí pro nás v této době může být neuchopitelných, tak jako i lidské vztahy a Láska, neboť můžeme tvořit posvátný pár, ale také potkávat duchovní partnery, rodinu duše - bratry nebo sestry opačného pohlaví a cítit k nim obrovskou lásku. Je zde otevření se bezpodmínečné lásce a zbavit se strachu a starých kolektivních vzorců. 


1 900,00 Kč
Please select variants first

Potkávají se velmi silné duše, které jsou si vědomí své vlastní síly a mají za sebou mnoho zkušeností. Potkali, aby nalezli cestu středu a partnerské Jednoty a na Zemi ukotvili určité energie Lásky a naladili se na, co zde společně mají vykonat. Už není potřeba být lepší, čistější, duchovnější. ale být ve svém Srdci v Bezpodmínečné Lásce SÁM SEBOU.