Partnerský křišťál

Vyprodáno

Nádherný partnerský křišťál leštěný, který je Jedním jádrem a na zadní straně krystalu pak začali růst další surové krystaly, které chtějí sdílet tuto posvátnou energii a zároveň ji svým světlem a Novou energií vyzařovat dál. 

Partnerský křišťál přichází jako podpora pro vztah, abychom si uvědomili své osobní dary. I když používáme jiný jazyk, abychom si na více rovninách rozumněli, v tom všem nám pomůže společně nalazení skrze portál Srdce. 

Abychom se naučili komunikovat, sdílet. Podívat se na náš vztah, na věci, které máme osobní a co naopak máme tvořit společně pro svou rodinu, nebo také společně jako předání, tvoření pro ostatní lidi, pro Zemi.

Klíčem krystalu je Komunikace. Aby věci byly pochopeny tak, jak je myslí druhý a nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním. Komunikace, aby bylo vyřčeno vše, co cítíme vnitřně, že nás zasáhlo a poznamenalo v minulých vztazích, a tím vyléčena veškerá zrada a bolest, kterou na buněčných úrovních můžeme vnímat.

Vnímali jasně nás osobní cíl, ale také cíl společný, věděli kde máme své hranice a kdy je zase máme povolit, neboť už v určitých věcech ochrana a hradba ve vztahu není potřeba.

Naladili se na vztah z úplně Nové energie, neboť teď a tady může být opět vše jinak...

Krystal stojí a hodí se jak na oltář, tak do prostoru, kde trávíme společně nejvíc času. 


1 440,00 Kč
Please select variants first