Portálový osobní křišťál

Vyprodáno

Světelný portálový křišťál s velmi silnou energií. Dokáže vyslat vysoce koncentrovaný paprsek světla. Tento krystal se hodí především při vysílání našich záměrů a stahování potřebných energií, kódů pro náš osobní, či kolektivní Vzestup. 

Křišťál nás zarovnává do božské osy, do svého středu. Abychom se hluboce nadechli, narovnali a byli přichystaní na vše, co k nám přichází. Pustili veškerý strach a omezení, které ještě v sobě můžeme nést. 

Jeho světelná linie dokáže přetnout veškeré vazby, které nám nejsou k užitku a odklonit konstalační situace, kterých nemusíme být v společnost součástí.

Křišťál stahuje a předává, vysílá nám jak pro nás potřebné vibrační energie, tak zprávy, které k nám mají přijít pro naše zvědomnění - pochopení. Jako komunikátor s bytostmi, kterým se snažíme porozumnět, naším průvodcům a čistě jemnohmotným světům v jakýchkoliv úrovních.

Tento osobní křišťál je určený na veškerou práci, která je propojena s námi, s naší cestou a každodením řešením života jako takového, který nás vede za nás samými, do naší podstaty a vyzáření naší osobní Hvězdy zde na Zemi.

 

2 330,00 Kč
Please select variants first