Rodinný křišťál venkovní

Vyprodáno

Rodinný křišťál, jehož určení je ponechání si krystalu určité období doma, kde dojde k načtení každého člena rodiny. Každý z rodiny nese svůj dar, mluví jiným jazykem a vnímá věci jinak.

Tento rodinný křišťál pomáhá předávat informace o druhých členech rodiny a pomáhá učit se vzájemnému sdílení, pochopení a komunikaci. Každý je jiný, přesto tvoří stejné jádro, tak jako RODINA.

Vnímat svou odlišnost, jedinečnost a stát si za svou Pravdou a energií. Pokud se dějí určité situace, krystal pomáhá ostatním členům předávat, zda potřebujete klid a samotu nebo naopak podporu. Zároveň rodinu učí řešit si své věci a nepřenášet určité programy a vzorce na ostatní členy rodiny.

Až dojde k načtení a ucítíte nějaký krásný společný rodinný den, krystal dejte někde ven v okolí vašeho domu, bytu...Pokud žijete v baráčku, najděte mu nějaké místo, ať je částí v Zemi a částí může jít vidět. Pokud žijete v bytě, tak někde venku můžete tento krystal zakopat. U tohoto krystalu je důležitý kontakt právě se Zemí...


660,00 Kč
Please select variants first