Rodinný křišťál

Vyprodáno

Tento krystal křišťálu může být hlavním krystalem rodiny, kde bude přijímat informace a energie členů rodiny. Bude vysílat informace osobním krystalům, rostlinám i jiným členům rodiny o tom, jakým procesem kdo nyní prochází a co potřebujete - někdo potřebuje povzbuzení, jiný zase svůj klid nebo více projevené Lásky, či péče...Každý je jiný. Přijímat a respektovat.

Krystal se snaží předávat informace tak, aby se členové lépe chápali, poskytovali si navzájem potřebnou podporu v různých procesech, ale dávali si navzájem i potřebnou svobodu, která je při naší osobní cestě životem velmi důležitá.

To je důležité ve vztazích rodiče a děti a také partneři navzájem. 

Tento krystal po přijetí domů, na místo, kde bude ukotven, vyšle paprsek, který se rozprostře jako deštník a zahalí celý domov pod bílé světlo, které slouží pro zvýšení vibrací domova a zároveň jako ochrana rodiny a prostoru. 


1 000,00 Kč
Please select variants first

Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.