Rodinný křišťál

Vyprodáno

Nádherný světelný křišťál společenství, se kterým můžete pracovat tak jako s každým jiným křišťálem, kde bude stahovat vše potřebné pro váš posun, ale zároveň je to krystal, který je darem do rodiny. 

Každý z rodiny nese svůj dar, mluví jiným jazykem a vnímá věci jinak.

Tento rodinný křišťál pomáhá předávat informace o druhých členech rodiny a pomáhá učit se vzájemnému sdílení, pochopení a komunikaci.

Každý je jiný, přesto tvoří stejné jádro, tak jako RODINA.

Vnímat v rodině svou odlišnost, jedinečnost a stát si za svou Pravdou a energií. Pokud se dějí určité situace, krystal pomáhá ostatním členům předávat, zda potřebujete klid a samotu nebo naopak podporu. Zároveň rodinu učí řešit si své věci a nepřenášet určité programy a vzorce na ostatní členy rodiny.  

Ze spodní části začal krytal znovu krystalizovat... :) 


1 300,00 Kč
Please select variants first

OBECNĚ O KŘIŠŤÁLECH

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Můžeme s nimi léčit, aktivovat energetická centra, vpisovat a přenášet energie, stahovat nové informace, kódy, které k nám nyní na Zemi proudí, dokáží vysílat obrovské množství energie, vysílat naše záměry a předávat okolí informace o tom, kde teď jsme a co potřebujeme pro náš duchovní Posun.

Veškeré křišťály, které na našich stránkách naleznete, jsou křišťály aktivní, které v sobě nejsou aktivní energie a jsou připraveni na osobní práci, či práce ve skupině/rodině. Všechno to jsou vědomé krystaly, křišťáloví mistři, které přišli právě k vám v tento určený čas, aby bylo léčeno, předáno a zvědoměno vše, co má.

Tyto krystaly dokáží vyslat svůj paprsek i na dálku, tak i skrze obrazovku můžete pocítit energii určitého krystalu, a tak snadno můžete i na dálku zavnímat, že k vám určitý krystal náleží, že je vaší součástí a nastal čas vašeho znovu-shledání.

Mnoho křišťálů obsahuje léčivé energie, plně se s vámi propojí a budou vám pomáhat na vaší cestě, jak v různých očistách, odstranění starých programů, energií, tak také při vaší aktivaci a ukotvování nových energií. Mnoho z křišťálů, které se k nám dostávají obsahují vnitřní chrámy, portály, kterými se můžete přesunout do jiných míst, či časů, hlubokou moudrost Věků, záznamy, které se mají otevřít v tento posvátný čas, dále klíče pro stahování informací pro různé projekty, které slouží pro vývoj lidstva. Jako krystalové bytosti zhmotněné zde na Zemi nám pomáhají v nalazení se na Vyšší Záměr, toho, že vše má svůj význam, pomáhají nám předat a uchopit informace o tom, kdo jsme, proč jsme tady a jaké je naše poslání, co jsou naše Dary. Také nám pomáhají v propojení a komunikaci s vyššími Já, světelnými bytostmi a obecně jemnohmotnějším světem.

S těmito krystaly lze cokoliv, co vaše tělo a srdce dokáže pocítit, neboť tato práce s krystaly je něco, na co si společně s nimi rozpomenete.

Ať každý krystal se dostane do rukou toho, kdo je pověřený.