Růžový Turmalín

Vyprodáno

Růžový turmalín výjimečné kvality je krystalem, který je propojený především s Láskou, Sebe-Láskou. 

Tento krystal má nádherné velké kusy krystalického růžového turmalínu. Krystal je vhodný jak na osobní práci, tak i jeho vodivá energie je vhodná pro skupinovou práci, na semináře, kde může vyslat paprsek každému, kdo si dovolí nechat se poléčit. 

Růžový turmalín nám pomáhá otevřít se na všech úrovních, bezpodmínečně otevřít své srdce a neuzavírat se na základě předchozích zkušeností a bolestí ze vztahů. Znovu se napojit na čistý zdroj Lásky a poléčit staré vzorce a programy, které nás oddělují od sebe sama, od druhých. 

Růžový turmalín nás učí projevovat své city, nestydět se za to co cítíme, za svou jemnost a citlivost. Pomáhá nám nacházet vhodná slova, abychom uměli vyjádřit lásku, či poděkování, zároveň se naučili říkat v čistotě i to, co nás trápí nebo bolí. Krystal vybízí, aby veškeré pochyby, smutky, pocit samoty, nenaplněné lásky nebo strach z oddělení byl očistěn. 

Zároveň nás učí klidu a pokoře, že každý má svůj čas, což je vhodný krystal pro dvojpaprsky a duchovní partnery, aby se sladili ve fyzické realitě a zároveň plně respektovat čas a rozhodnutí toho druhého - např. pokud jeden z dvojplamenů není připraven a potřebuje čas.

Krystal nám poháhá v sebe-přijetí, práci se Sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost za své tělo a svou přirozenou sexualitu.

V dlouhodobém vtahu pomáhá, aby v Lásce partneři nebyli pasivní a nebrali vše jako samozřejmost, ale aby si znovu plně vážii sami sebe, cítili k sobě Lásku, úctu i Vášeň.


1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ