Rubelit krystal

Vyprodáno

Rubelit neboli červený turmalín je krystalem, který je propojený s Láskou. Pomáhá nám bezpodmínečně otevřít své srdce a neuzavírat se na základě předchozích zkušeností a bolestí z předchozích vztahů, ale otevřít se opět Lásce a důvěře druhým.

Učí nás projevovat své city, nestydět se za svou jemnost a citlivost, pomáhá nám nacházet vhodná slova, abychom uměli vyjádřit lásku a slova chváli, či poděkování, zároveň se naučili říkat v čistotě i to, co nás trápí nebo bolí. 

Poháhá v přijetí sebe sama, práci se Sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost za své tělo a svou přirozenou sexualitu.

 

590,00 Kč
Please select variants first

Krystal vybízí, aby veškeré pochyby, smutky, pocit samoty, nenaplněné lásky nebo strach z oddělení byl očistěn. Zároveň nás učí klidu a pokoře, že každý má svůj čas, což je vhodný krystal pro dvojpaprsky a duchovní partnery, aby se sladili ve fyzické realitě a zároveň plně respektovat čas a rozhodnutí toho druhého - např. pokud jeden z dvojplamenů není připraven a potřebuje čas. 

V dlouhodobém vtahu pomáhá, aby v Lásce partneři nebyli pasivní a nebrali vše jako samozřejmost, ale aby si znovu plně vážii sami sebe, cítili k sobě Lásku, úctu i Vášeň. 

Hmotnost: 82 g


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.