Rubelit s Akvamarínem

Vyprodáno

Rubelit, růžový turmalín, který má nádherné energie, které jsou propojené s Láskou, sebe-láskou, a tímto krystalem navíc prochází krystaly akvamarínu.

Tato vysokovibrační kombinace nám pomáhá do těla přivádět vysoké vibrace a světelné energie, učí nás vše vidět z nadhledu v dokonalým propojení sami se sebou. 

Očišťuje a aktivuje srdeční čarku a čakru hrdla, která je spojena s komunikací, vyřčením a propuštěním energií v hrdle usazených, neprojevených.. podporuje nás v projevení toho, co cítíme, jaká je naše pravda a zda ji umíme vyřknout a také díky rubelitu s oblastí srdce a všemi energiemi, které jsou propojené s Láskou.

Krystal nás učí projevovat své city, nestydět se za svou jemnost a citlivost, pomáhá nám nacházet vhodná slova, abychom uměli vyjádřit lásku a slova chvály, či poděkování, zároveň se naučili říkat v čistotě i to, co nás trápí nebo bolí.

Poháhá nám v přijetí sebe sama, práci se Sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost a učí nás projevovat svou přirozenou sexualitu a vášeň.

900 g

1 600,00 Kč
Please select variants first