Růženín fialový - lůno 1,3 kg

Vyprodáno

Nádherný růženín Lůna s fialovou, až hlubokou hnědou esencí s ploškou, kde může krásně stát v prostoru, na oltáři, být součástí seminářů a předávat své léčivé krystalové vibrace. 

Tento růženín Lůna je tmavší než obvyklý růženín, tento s podtónem fialový krystal přichází jako pomocník pro ženy, které zažily různá traumata, zneužití, cítí bolesti nebo naopak necitlivost, či mají nějaké problémy s ženskými orgány.

Je to krystal ženské energie a témat, které mohou vyvstávat, aby se kolektivně očišťovaly. Tmavý růženín léčí traumata a převibrovává bloky a energie strachu nebo bolesti, které se ženám děly po mnoho životů a tyto záznamy si nesou stále dál, nejen v buňkách, ale v lůně jako Zdroji Života.

V tento čas probíhá obrovská očista na všech úrovních, i ženské energie. Ženy cítí, co vše mohly zažít a mají potřebu to očistit, propojit své srdce plně s lůnem, s posvátným Zdrojem Života.

Do tohoto krystalu můžeš vstupovat přes bránu, krystal je energetickým mostem v propojení mezi tvým srdcem a tvou dělohou, kde můžeš věci uvidět, ucítit a společně s krystalovým Průvodcem situace přijmout a poléčit.

Touto změnou na sobě tak pomoci i ostatním ženám, které si prošly podobnou cestu jako ty. Neděje ve vyléčení, osvobození a znovu přijetí ženské síly, čistoty, kterou v sobě nese každá z nás...

Růženín má 1,3 kg

2 770,00 Kč
Please select variants first