Růženín lůna

Vyprodáno

Tento krystal Lůna je tmavší než obvyklý růženín s fialovým podtónem, svou hladkostí vhodný do rukou a práci s ním, tak má také plošku, na kterou se může postavit, a tak může své krásné vibrace předávat do prostoru.

Růženín přichází jako pomocník pro ženy, které zažily různá traumata, zneužití, cítí bolesti nebo naopak necitlivost, či mají nějaké problémy s ženskými orgány.

Fialový Růženín léčí traumata, bloky a energie strachu nebo bolesti, které se ženám děly po mnoho životů a tyto záznamy si nesou stále dál.

V tento čas probíhá obrovská očista na všech úrovních, i ženské energie. Ženy cítí, co vše mohly zažít a mají potřebu to očistit, propojit své srdce plně s lůnem, s posvátným Zdrojem Života.

Do tohoto krystalu můžeš vstupovat přes bránu, krystal je energetickým mostem v propojení mezi tvým srdcem a tvou dělohou, kde můžeš věci uvidět, ucítit a společně s krystalovým Průvodcem situace přijmout a poléčit. Touto změnou na sobě tak automaticky pomoci i ostatním ženám, které si prošly podobnou cestu jako ty. Změna bude zaznamenána jako světelná stopa.

Růženín má 0,55 kg

0,8 kg

1 500,00 Kč
Please select variants first