Růženín špice Lásky + ISIS - 17 cm

Vyprodáno

Nádherná růženínová špička ve tvaru ISIS, která vyzařuje energie Lásky a energie pro léčení našeho srdce...

Působí také na přijetí a otevření se druhému pohlaví, vzájmnému odpuštění a uvolnění veškerých strachů a bloků nebo vzorců starých energií, které v tomto tématu můžeme nést. To vše směřuje k přijetí na hlubších úrovních.

Růženín nás otevírá bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést a také břemena, které jsme přesunuli na naši zadní část srdce, jsou to ty nejemočnější a nejbolestivější zkušenosti, které chtějí být poléčeny. 

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je tento krystal vhodný pro ženy, které se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě. Mužům otevírá srdce, aby znovu věřili Lásce a více se uklidnili, nebáli se projevovat své city.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

Tento krásný růžeový zářící sloup nás otevírá Lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podsatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru. <3 


2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ