Růženín Srdce a Lůna - 1,9 kg

Vyprodáno

Růženínový vysílač, jenž nese růžové i fialové tóny, které v harmonii působí na srdeční oblast a také na ženskou energie a energii posvátného Lůna. 

Růženín nás otevírá bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést.

Otevírá nás Lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podsatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru.

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je tento krystal vhodný pro ženy, které se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě. Mužům otevírá srdce, aby znovu věřili Lásce a více se uklidnili, nebáli se projevovat své city.

Růžovofialové paprsky Růženínu přichází také jako pomocník pro ženy, které zažily různá traumata, zneužití, cítí bolesti nebo naopak necitlivost, či mají nějaké problémy s ženskými orgány.

2 800,00 Kč
Please select variants first

Krystal růženínu léčí traumata, bloky a energie strachu nebo bolesti, které se ženám děly po mnoho životů. Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

Růženín má 1,9 kg a je vhodný jak na osobní práci, léčení krystalickými paprsky, tak také do skupiny, jako sloup světla, v přáci se ženami, ženskou energií...