Růženín surový - Lůno 1,55 kg

Vyprodáno

Velký, tmavý krystal Růženínu je tmavší než obvyklý růženín, tento s fialovým podtónem přichází jako pomocník pro ženy a oblast lůna. Pro ty, které zažily různá traumata, zneužití, cítí bolesti nebo naopak necitlivost, či mají nějaké problémy s ženskými orgány. Jsou to i kolektivní ženské energie, které můžeme očišťovat.

Surový krystal růženínu léčí traumata, bloky a energie strachu nebo bolesti, které se ženám děly po mnoho životů a tyto záznamy si nesou stále dál.

V tento čas probíhá obrovská očista na všech úrovních, i ženské energie. Ženy cítí, co vše mohly zažít a mají potřebu to očistit, propojit své srdce plně s lůnem, s posvátným Zdrojem Života.

Do tohoto krystalu můžete vstupovat přes bránu, krystal je energetickým mostem v propojení mezi tvým srdcem a tvou dělohou, kde můžeš věci uvidět, ucítit a společně s krystalovým Průvodcem situace přijmout a poléčit. Touto změnou na sobě tak automaticky pomoci i ostatním ženám, které si prošly podobnou cestu jako ty. Změna bude zaznamenána jako světelná stopa.

Tento velký kus krystalu je vhodný i pro kolektivní práci se ženami ve skupině, či při osobním sezeních - terapiích...


900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ