Růženínový sloup Lásky - 2,4 kg

Vyprodáno Krystal týdne

Majestátný, nádherný Růženínový sloup Lásky, který do prostoru vysílá kódy a energie Lásky, té ryzí, čisté a Bezpodmínečné. 

Lásky, která je projevem Zdroje ve všech jeho formách, lásky, které léčí, lásky, která otevírá, která ukazuje kým jsme. Že jsme všichni propojeni skrze naše nádherné Srdce jako jedno My Jsme. Propojení se Srdcem matky Země, s naší zemí, rodinou, s naší galaxií, s naším vesmírem. 

Že můžeme vnímat různé esence, různé lidi, národy, hvězdné bytosti, kterým nemusíme rozumnět, nemusíme správně chápat, co nám chtějí sdělit, avšak si to vše můžeme předat a pochopit naším srdcem, které zná jakýkoliv jazyk Vesmíru. 

Růženínový sloup je vhodný do domova jak pro osobní práci, tak také pro všechny ostatní, neboť šíří se jeho světelné paprksy daleko. Je krystalem také do větších prostrorů, organizací, firem, jako krystal, který bude zářičem a podporou, léčitelem na seminářích, kruzích nebo důležitých jednáních. 

Růženín nás otevírá bezpodmínečné lásce a působí na naší srdeční čakru. Léčí veškeré citová zranění, ublížení a bolesti, které v srdci můžeme nést.

Otevírá nás Lásce a Důvěře, abychom se naladili na pravou podsatu Lásky a neměli strach z té velké síly, kterou Láska nese, je to nejsilnější energie ve Vesmíru.

6 200,00 Kč 6 600,00 Kč
Please select variants first

Transformuje nízkou vibraci a vše co může zahaluje růžovým vysokovibračním paprskem Lásky, proto je tento krystal vhodný pro ženy, které se učí sebelásce a vlastní sebehodnotě, odpuštění sami sobě. Mužům otevírá srdce, aby znovu věřili Lásce a více se uklidnili, nebáli se projevovat své city.

Růženín nám pomáhá zjemnit, uvolnit veškeré napětí, které v sobě máme, vydechnout a pocítit klid, vnitřní harmonii a mír v sobě.

Tento velký Krystal má 2,4 kg a 32 centimetrů.