Růžový turmalín + melounový turmalín 1,1 kg

Vyprodáno

Nádherný růžový turmalín, kde další části přechází již do melounového turmalínu. Tzn. že růžový turmalín je uvnitř zeleného turmalínu, jsou to části, které můžete vidět na fotkách. 

Melounové turmalíny v sobě esenci jak růžového, tak zeleného turmalínu, který nese energii dokonalé vzájemnosti a Jednoty. Melounový turmalín je jako Srdce v Srdci.

Srdeční čakru můžeme vnímat u dětí s čistým srdcem a radostnou Láskou růžové barvy, u dospělých pak spíš barvu zelenou. Růžová je právě hluboká, radostná, bezpodmínečná láska, která není zatížena zkušenostmi ani zraněními, kterými jsme si prošli, je to čistá Láska. 

Krystal melounkového turmalínu nás učí Vzájemnosti, Respektu, Toleranci. Pochopení, že ať jsme každý z jiné sféry, přeci jen jsme JEDNO.

Růžový turmalín, který je zde ve větší míře je pak krystalem, který nás učí otevřít své srdce a neuzavírat se na základě bolestí z předchozích zkušeností, naučit se projevovat své city, nestydět se za to, jaký jsem. 

Nestydět se za slzy, za svou jemnost a citlivost, pomáhá nám nacházet vhodná slova, abychom uměli vyjádřit lásku a slova chváli, či poděkování, zároveň se naučili říkat v čistotě i to, co nás trápí nebo bolí. Byli pravdiví k sobě i k druhým.

Od nás vše začíná, poháhá nám v přijetí sebe sama, své povahy, svých stínů, strachů, ale i svého těla, se Sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost a nalazuje nás na přirozenost a zdravou sexualitu.


1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ