Selenit světlná koule 1,1 kg

Vyprodáno

Selenit je jedním z nejsvětelnějších kamenů, tekutým světlem, jenž nám pomáhá ve zvýšení naších osobních vibrací a také pocítěním jemnohmotných světelných energií. 

Pomáhá v pocítění jemnohmotných sfér, komunikaci a pocítění přítomnosti. Mnoho z nás se snaží ihned tyto sféry vidět, ale začíná to oním pocítěním, toho, že někdo je s námi, že nás provází na každém kroku. Ať věci vidíme nebo nevidíme, některé zkrátka JSOU. 

Otevři se vyšším energiím a pomoci, která ti je nabízená v mnoha situacích. Mnoho věcí již nemusíš jít a zvládat sám, ale mnohým je dána zkouška právě nechat si pomoci. 

Jeho nádherné vibrace přinášejí klid a působí především na naše vyšší centra, avšak má velmi dobrou schopnost tyto energie ukotvovat.

Je nositelem Nové Doby, Nového Poznání. Boří stará paradigma u lidí a nalazuje je na to, jak se věci dají dělat Nově.

Díky jeho vibracím je výborným pomocníkem při všech meditacích a duchovní práci. Krystal předává, že bychom měli zkoušet praktikování telepatie, je to věc, která se musí cvičit, abychom v ní byli mistři a mohli ji začít kolektivně užívat. Právě krystaly Selenitu budou velkým pomocníkem při telepatii.


1 660,00 Kč
Please select variants first