Serafinit surový

Vyprodáno

Nádherný obrovský kus vzáceného surového Serafinitu, který je spojený a andělskou říší a především se Serafíny, což jsou vysoce postavení Andělé. Kámen připomíná nádherná křídla, která nás vedou k vyšším duchovním vibracím a hodnotám.

Tento krystal v sobě nese nádhernou láskyplnou energii, která působí především na centrum Srdce, které svými krásnými vibracemi léčí a zároveň nám ho pomáhá otevřít, nebát se bolesti z minulých zkušeností, začít věřit sobě i druhým a jít za tím, co naše srdce a naše duše opravdu cítí. Pojď roztáhnout křídla, otevři své srdce a LEŤ ! 


3 000,00 Kč
Please select variants first

Tento krystal svolává rchandělsou říši, je to krystal, který je vhodný pro práci s lidmi, na velkých setkáních a při důležitých jednáních, aby bylo vše vedeno v čistotě Srdce a Spravedlnosti. Na tuto etapu můžeme být teprve připravování. 

Nalazuje nás na pravou čistotu a chrání nás před duchovním egem, ale zároveň také nízkými pocity, že ostatní jsou lepší než já, mají větší schopnosti...toto odchýlení se od naší pravé Sebepodstatvy uvádí do harmonie.

Nese v sobě silné energie Spravedlivosti a Božského řádu, že ve všech věcech, které se nám dějí, můžeme najít Cestu a Poučení, vše je tak, jak má být. Všechno můžeme změnit a prožít život plný událostí a změn, ale přece jen v lehkosti a pochopení, proč se určité věci dějí. Pomoci nám osvětlit určité situace a předat nám duchovní Moudrost můžou právě andělé - Serafíni.

Tento krystal se nalézá pouze na Sibiři a už nyní ho začíná být nedostatek.

Hmotnost: 277 g

Délka krystalu: 10 cm