Stilbit + apofylit akáša

Vyprodáno

Stilbit s apofylitem nádherných meruňkových energií jako velmi účinný vodič energie.

Stilbit je kámen s vyššími energiemi, který působí především na oblast mozku a programovacích spouštěčů, je tedy vhodným kamenem pro různé přepisy a kódování, odstranění všech iluzí a lží, které jsme přijali za vlastní.

Zároveň jeho energetické paprsky působí na druhou a třetí čakru, která je propojená jak se zdravou sexualitou a zároveň silou našeho Já Jsem. Kdy se učíme cítit vše, co je naše, co k nám náleží a rozpoznávat energie, které nejsou naše, ale které nás ovlivňují a svádějí z cesty nebo z nás dělají někým jiným, než tím, kým ve skutečnosti Jsme.

Energie Stilbitu je zároveň hravá, tvořivá a vyzývá nás k osobnímu projevu v jakékoliv formě. Tvůrčí činnosti, naší energie, která se chce nějak projevit. Ať už skrze hlas, malování, tvorbu skrze ruce, ale také tvoření skrze mysli a vytvoření nových projektů v propojení s naším srdcem i světelným mozkem..

Jeho něžná energie nám pomáhá v pocítění sebe sama a přijetí našeho těla a všech událostí, které jsme zažili. Nalazuje nás na nové energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku.

Stilbit s apofylitem má 0,7 kg


1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ