Stilbit na malachitovém podloží

Vyprodáno

Nádherný meruňkový stilbit na malachitovém surovém podloží přináší kombinaci krásy a zároveň síly tohoto sbírkového krystalu.

Stilbit je kámen s vyššími energiemi, který působí především na oblast mozku a programovacích spouštěčů, je tedy vhodným kamenem pro různé přepisy a kódování, odstranění všech iluzí a lží, které jsme přijali za vlastní. 

Zároveň jeho energetické paprsky působí na druhou a třetí čakru, která je propojená jak se zdravou sexualitou a zároveň silou našeho Já Jsem. Kdy se učíme cítit vše, co je naše, co k nám náleží a rozpoznávat energie, které nejsou naše, ale které nás ovlivňují a svádějí z cesty nebo z nás dělají někým jiným, než tím, kým ve skutečnosti Jsme. 

Energie Stilbitu je zároveň hravá, tvořivá a vyzývá nás k osobnímu projevu v jakékoliv formě. Tvůrčí činnosti, naší energie, která se chce nějak projevit. Ať už skrze hlas, malování, tvorbu skrze ruce, ale také tvoření skrze mysli a vytvoření nových projeketů v propojení s naším srdcem i světelým mozkem. 

Malachit je velmi mocný léčivý kámen. Jeho silná energie dokáže vytahovat a pohlcovat veškeré negativní a toxické látky z okolí a také z našeho těla. Zobrazuje nám velmi přímo naše programy a vzorce a především naše skryté strachy, je tedy pro bytost, která je na to vše připravena.

Je úžasným průvodcem při procesu Znovuzrození. 

Nádherná kombinace meruňkové a zelené energie v jednom nádherném sbírkovém krystalu. 

2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ