Surový krystal Záhněda - strážce záznamů

Vyprodáno

Vytrvalost. 

Pro toho, kdo toho již mnohé prošel, navštívil mnoho seminářů a kurzů, čte spoustu knih, má mnoho vědomostí, ale stále má pocit a energeticky tam tlačí myšlenky - tak kdy už budu vidět, slyšet, komunikovat, kdy? 

Vše má svůj dokonalý čas, mnoho z toho, co si přejeme až dostaneme ve finále pochopíme skutečnou sílu i odpovědnost, která se s tím pojí. Proto je potřeba opravdu polevit, všechny tyto vědomnosti, které jsme načepraly, nám nikde neutečou, jsou v našem poli v našem Srdci a naše Vyšší Já, dokonalost Vesmíru přesně ví, kdy je má v přítomnosti projevit, kdy jsme na ně v pokoře a úctě ve vlastí síle připraveni. 


1 550,00 Kč
Please select variants first

A proto je důležité Vytvrvat a Nelpět, pustit to Já chci vidět, Já chci komunikovat a odevzdat to Vyšší Inteligenci, která se postará o dokonalé načasování. 

Tuto pozornost pak přesunout do oblasti toho, co bychom mohli uskutečnit a vykonat právě teď v přítomném okamžiku. Možná to jsou pro nás běžné věci, které mají ale ve skutečnosti větší přesah než si myslíme. Jsme na Zemi a tady máme vykonávat a tvořit. Nečekat na zázraky a honit se za nimi, ale projevit a vykonat je právě teď, a tak budeme plout životem v přítomnosti a radosti, až si uvědomíme, že mnoho z toho, na co jsme čekali, už vlastně máme...

Tak i tato záhněda je krystal, který je propojený se surovým kamenem, ze kterého vyrůstá jako by stál na hornaté skále  a nebyl oddělený, ale byl i touto pevnou skálou.