Světelná Záhněda - Fantom + Strážce záznamů

Vyprodáno

Křišťálová záhněda je nádherný krystal Moudrosti, Vývoje, Vesmírného řádu. Nese v sobě jak světelné prvky křišťálu, Záhnědy, zároveň je to víceFantomový krystal a strážce záznamů.

Krystal je nositelem Stříbrného paprsku a Stříbrného města, se kterým je v 6. dimenzi propojený, jenž je i domovem mnoha strážných andělů a Archandělů.

Tento krystal je strážcem záznamů, čeho se týkají se otevře až v rukou majitele. 

Krystal jako by byl položený na andělském křídle, nese v sobě velmi krásnou, energii čistoty a doslova OČIŠTĚNÍ našeho těla, mysli a ducha. Ukazuje naší vnitřní krásu, sebelásku, ryzost našeho srdce a pochopení. 


2 700,00 Kč
Please select variants first

Krystal je propojený s léčitelstvím a pomoci druhým lidem, je pro člověka, který se na Zemi necítí moc doma a neměl tady spoustu inkarnací, jeho poslání je nezjištná pomoc ostatním, která by zde na Zemi také měla být v rovnováze, aby sám byl plný síly.

Učí nás sebe dávat na první místo a učit, že situace jsou naším zrcadlem. Že můžeme konecně vydechnout neboť vše je pro nás co má být nachystáno. 

Fantom předává Vesmírný řád a určitý vývoj duše, aby se člověk sám mohl podívat na svou línii a pochopil svůj vývoj až do dnešního dne, odpustil sám sobě i ostatním, pochopil příčiny vzniklých situací a došel ke smíření, aby již mohl začít svou línii od prvotního bodu Vědomí.


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.